Generator szumu wersja premium

Dostępność: brak towaru
Cena: 69,00 zł 69.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Generator szumu firmy Iventronics.

Urządzenie to wytwarza szum, który działa uspokajająco na dziecko.
Generator szumu ma zastosowanie jako półprodukt w maskotkach, pluszakach, a także szumiących poduszkach do karmienia, kocykach, zestawach pościeli, ochraniaczach do łóżeczek pomagających zasnąć niemowlakom.

Urządzenie opakowanie i może z powodzeniem być sprzedawane jako samodzielny produkt - bez pluszaka czy kocyka. Spełnia wymagania norm europejskich - posiada certyfikat zgodności CE.

Najważniejsze funkcje urządzenia:

- Usypianie / poprawa usypiania.
Urządzenie emituje szum, który pomoże zasnąć Twojemu dziecku.

- Uspokajanie.
Dżwięki, które słyszy Twoje dziecko przypomną mu o chwilach, które spędził w brzuchu mamy, dzięki czemu będzie spokojniejsze.

- Poprawa koncentracji.
Twoje dziecko skoncentruje uwagę na słyszanym szumie, dzięki czemu nie będą rozpraszały go inne dźwięki.

Prezentowana wersja jest wersją Premium.
Urządzenie włącza się poprzez naciśnięcie przycisku znajdującego się na urządzeniu. Jednokrotne, krótkie naciśnięcie przycisku uruchamia szumienie. Po 40 minutach szumienia urządzenie łagodnie wycisza się i automatycznie przechodzi w 3-godzinny tryb czuwania z aktywną funkcją NOIS sensor.
Aby pominąć 40-minutowe szumienie, należy na wyłączonym urządzeniu nacisnąć i przytrzymać na ok. 5 sekund przycisk. Po usłyszeniu krótkiego sygnału dźwiękowego urządzenie jest w trybie czuwania i uruchomi się, gdy rozpozna płacz dziecka.
Jeśli podczas 3-godzinego trybu czuwania dziecko zaczyna płakać, urządzenie przez kilka sekund analizuje „usłyszany” płacz, a następnie automatycznie uruchamia szumienie na kolejne 20 minut. Po tym czasie ponownie przechodzi w 3-godzinny tryb czuwania.
Cykl ten powtarzany jest do momentu wyłączenia urządzenia.
Urządzenie można wyłączyć ręcznie poprzez naciśnięcie przycisku lub nastąpi ono automatycznie, jeśli płacz nie zostanie wykryty podczas 3-godzinnego trybu czuwania.

Dane techniczne:
- średnica 7 cm,
- wysokość 2,6 cm,
- natężenie szumu ponizej 60 dB,
- zasilanie 3 bateriami typu paluszek AAA
- gwarancja producenta wynosi 24 miesiące.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl